Rychlost - tradice - spolehlivost

Desatero důvodů proč prodávat nemovitost s 1.RK na výhradní (exkluzivní) smlouvu:

 

 

Domníváte se, že prodej prostřednictvím několika realitních kanceláří je výhodný?

 

 1. Větší důvěryhodnost asi NE.
  Pokud se Vaše nemovitost objeví na jednom serveru vícekrát, působí dojmem, že se ji nedaří prodat a majitel se jí chce zbavit. Pokud nemovitost nabízí více RK, neznamená to, že bude inzerována na více místech, ale že bude inzerována vícekrát ve stejných médiích a často ještě s jinými parametry a různou kvalitou video a fotodokumentace..
   
 2. Lepší komunikace asi NE.
  Při komunikaci s jednou RK máte pod kontrolou domluvenou strategii prodeje. Komunikujete pouze s jedním makléřem, šetříte tím svůj čas a náklady. K jednomu makléři získáte osobnější vztah a důvěru, která je pro úspěch obchodu nenahraditelná.
   
 3. Větší motivace množiny makléřů asi NE.
  Jedna RK Vám věnuje více svého času i vynaložených prostředků, protože je motivována penězi. V případě kdy není ohrožována konkurencí, má větší jistotu budoucího zisku, a tím zvyšuje úsilí a finanční investice do propagace nemovitosti. A přesto může elegantně spolupracovat i s ostatními RK, ale jen pokud mají  vážného zájemce.
   
 4. Více informací o prodeji asi NE.
  Jedna RK Vás pravidelně informuje o stavu prodeje, zasílá statistiky o návštěvnosti inzerátu. Tato data nejsou zkreslena, jelikož všichni, kteří projevili zájem o Vaši nemovitost, kontaktovali právě Vašeho makléře. Máte přehled o všech potenciálních klientech a znáte výsledek jejich zájmu. Snadno a přesně tak lze určit další strategii prodeje.
   
 5. Vyšší cena prodeje asi NE.
  Jedna RK Vás nenutí do bezdůvodného snižování ceny vlivem rivality s jinou RK. Snaží se prodat Vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a Vy jste ušetřeni desítkám telefonátů dalších makléřů, kteří by tlačili vaši prodejní cenu dolů.
   
 6. Topování nabídky všemi RK asi NE.
  Větší možnost investice do propagace Vaší nabídky znamená pravidelné „topování“ na nejnavštěvovanějších realitních portálech v ČR. Vaše nabídka se objeví minimálně 1x týdně na prvním místě v nabídce na realitních serverech.
   
 7. Vyšší kvalita množiny makléřů asi NE.
  Ti nejkvalitnější profesionálové uzavírají výhradní smlouvy o spolupráci, pracují s poptávkou a díky tomu logicky i úspěšně prodávají. Kvalitní makléř je průvodcem a rádcem při prodeji vaši nemovitosti.
   
 8. Délka smluvního vztahu.
  S 1RK můžete uzavřít smlouvu i na krátkou dobu, abyste si vyzkoušeli práci makléře a jeho snahu prodat. Pokud budete spokojeni, můžeme naši spolupráci prodloužit.
   
 9. Lepší práce s poptávkou asi NE.
  Makléř není stresován mnohdy nekvalitními zásahy konkurence a spoléhá na svou léty prověřenou  strategii, nepřivádí na prohlídky každého realitního „turistu“. Zve si zájemce o prohlídku do kanceláře, probírá s nimi možnosti financování, a proto Vám přivede jen vážné zájemce.
   
 10. Úspora Vašich nákladů asi NE.
  Provizi si 1:RK zaslouží až v momentě prodeje nemovitosti. Jako prodávající nic neplatíte – provize je součástí ceny prodeje. Naopak spoustu peněz ušetříte za kompletní servis, který 1.RK garantuje v nadstandardním rozsahu.

Vyhledávání

Kontaktujte nás

Inzerujeme pro Vás i na zahraničních inzerentních servrech...

Nově spouštíme stránky 1.RK pro  Švédsko.